Kontaktnumre:



  Bestyrelse:              konst. 18. aug 2020          
       
Formand Hanne Bergmann  27 73 10 80 Mail
  Næstformand Vivi Thiesson 26 36 01 06   Mail  
Sekretær & PR Helle Gammel 24 60 59 24 Mail
Best. medlem Finn Vestergaard 21 85 85 13 Mail
Best. medlem Brian Juul Mogensen 22 19 30 42 Mail
Suppleant Fritze Heisterberg Friis-Thorsen 22 44 16 49 Mail
Suppleant Mette Damgaard    
Kass. jobbet forvaltes uden for bestyrelsen. Jette Winther 22 79 32 32 Mail
 



 
Badmintonudvalg: Annette Kragh Vestergaard 54 44 00 89 Mail
   
   
 



   
Webmaster: Finn Vestergaard 21 85 85 13 Mail
 



   
  Fitness-rummet:                   Indskrivning Finn Vestergaard 21 85 85 13      
                                                         Instruktører Lise Klinke 30 11 43 37      
    Henrik Madsen        
 


     
Instruktører: sæson 2019-20  
Ma. Børne Yoga Helle Gammel 24 60 59 24      
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Ma. Forældre/barn gymnastik Katrine Irø 21 42 32 64
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Ma. Yoga Rie Brehmer Holm 22 51 44 54      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Ti. Puslinge Ditte Kobbernagel 28 11 22 74
  Linda Christensen 26 82 59 20
Karoline Piil Petersen oplyses ikke    
  Alberte Høegh-Andersen oplyses ikke    
  Esther Westlund Sørensen oplyses ikke    
  Frida Glue Brødsgaard oplyses ikke      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Ti. Springrytme piger Dorthe Wamberg 30 45 03 02      
    Anne M. Hansen 24 76 12 26      
    Nils Hvid Andersen 40 34 63 94      
    Michael Thalund 60 77 31 73      
    Mia Branick Petersen oplyses ikke      
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Ti. DGI Masterrep. Birgitte Hansen 29 78 66 58      
    Gina Kristiansen        
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
On. Power træning Finn Vestergaard 21 85 85 13      
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
On Sports Acro Katja Hald 28 51 44 58      
    Louise Jørgensen 26 27 97 01      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
To. Springlopperne Helle Egegaard Gammel 24 60 59 24      
    Ida Stilund 60 17 20 03      
    Jens Pedersen 21 61 09 83      
    Alma Glue Brødsgaard oplyses ikke      
    Kaya Stabel oplyses ikke      
    Vivi Thiesson 26 36 01 06      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
To. Junior Falster Freja Hoffmann        
    Katja Hald 28 51 44 58      
    Jonas Høegh-Andersen 23 48 00 93      
    Daniel Larsen 21 92 02 56      
    Jens Pedersen 21 61 09 83      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
To. Voksenhold Lissi Lykke 28 71 79 01      
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Fr. Ekstraspring Finn Vestergaard m.fl. 21 85 85 13      
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -        
Lø.